Intertour - Klub Turystyczny: Bułgaria wczasy, Chorwacja wczasy, Czarnogóra wczasy, Hiszpania wczasy, - Lato 2021 Bułgaria
 Lato 2021 Bułgaria

Lato 2021 Bułgaria

Szanowna Podróżniczko, Szanowny Podróżniku !!!

Planując urlop i marząc o mitycznym Ziemskim Raju - wypoczynkowej Arkadii, jedź lub leć na wakacje do Bułgarii, starożytnej Tracji, krainy znakomitych trunków, ich wszystkich rodzajów i gatunków, i to w cenach najniższych w Europie. Pobyt tam, wprowadza utrudzonego całoroczną pracą lub nauką podróżnego, w stan spokoju, sielanki i beztroski oraz daje mu, chociaż nie w pełni uświadomione, ale jednak rzeczywiste poczucie radości i szczęścia.

To magia. Miejsca, czasu, wspólnoty, atrakcji.

Stan błogości, trwający przez cały tam pobyt, przeżywany wspólnie w dobrym i wesołym towarzystwie, ma tam przebieg łagodny, obyczajowo rozluźniający i integrujący , nastraja optymistycznie i zachęcająco, do wprawdzie nie zawsze racjonalnych pomysłów, czynności i przedsięwzięć, ale za to z fantazją. Sympatyczni, serdeczni i otwarci Bułgarzy - też smakosze, krystalicznie czyste i ciepłe wody Morza Czarnego, piaszczyste plaże w malowniczych skalistych zatokach, okoliczne lesiste góry łagodzące przyjemnym wietrzykiem południowy klimat, niskie ceny na targach, w sklepach, kawiarniach, tawernach i restauracjach, przygody kulinarne, rozliczne i nieustające imprezy, nowe przyjaźnie, odkrycia, oczarowania i doznania, tworzą optymalną przestrzeń rekreacji, relaksu i kompleksowego wypoczynku, całkowitej regeneracji i odnowy organizmu, sprawiającą u wędrowca niepowtarzalne, subiektywne poczucie satysfakcji i wczasowego spełnienia, finansowego zadowolenia, a zarazem zmysłowego, estetycznego i emocjonalnego ładu i harmonii.

Kończąc urlop, zrelaksowany i odnowiony turysta, upojony i zachwycony ilością, wręcz nadmiarem atrakcji, już marzy o następnym pobycie i jak najszybszym tam powrocie.

Wszystkim - pracującym, studiującym, emerytom, parom i singlom, a także rodzinom - lecz w formule znacznie lżejszej, polecamy czasowe, letnie przeniesienie się do tej baśniowej, czarownej krainy - wakacyjnej Arkadii - Bułgarii, najlepiej do wygodnego i idyllicznego Careva lub Łozenca.

My, zafascynowani, urzeczeni i uwiedzeni jej urodą, powabem i magią, odwiedzamy ją co roku, od lat. W tym sezonie też tam będziemy - jedź lub leć z nami do Bułgarii !!!

Zapraszamy,

Waldemar Bugdalski
Klub  Turystyczny  Intertour
biuro@intertour.com. pl   603 123 036
www.intertour.com.pl    

Nasza oferta w PDF :    (także na pasku powyżej) 


WCZASY

 Arkadia - wakacje w Bułgarii

Bułgaria - Carevo - Łozenec
Bułgaria - Carevo, Łozenec, Istambuł
Bułgaria 7 nocy, Rumunia 4 noce 
Bułgaria 9 nocy, Rumunia 2 noce
Grecja Turcja Bułgaria - starożytna Tracja
Bułgaria - przejazdy, przeloty 

 

 

  • Filtruj
  • Szukaj

Brak wyboru lub nie znaleziono imprez spełniających podane kryteria...Aby wyszukać/wybrać imprezę: skorzystaj z filtra/filtrów (rozwijane listy powyżej) lub użyj wyszukiwarki (wg słów kluczowych, nazw miejscowości, krajów). Aby zawęzić wybór: kliknij w prostokąty wyboru kraju powyżej. Możesz również wybrać imprezę bezpośrednio z rozwijanego menu górnego.

You are here: